Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

Търся мотор!

Започната от krasimir77, Февруари 11, 2014, 07:36:14 PM

« назад - напред »

krasimir77

За един колега и приятел търся машина от нашата марка. Бюджета му е 4500-4800, желателно е да е 650сс. и да е извън обявите от карс и мобиле. Ако е в оригинален вид е по-добре, че като гледам какви извращения има публикувани ми се къса сърцето.

Lyubo_L

Предишният ми мотор ще се продава по всяка вероятност, защото собственикът реши, че му е малък. Yamaha Dragstar 650, '99 - '00 година. Цена беше споменал за 5000, но ако човека му дойде с пари на място съм сигурен, че ще се разберат за цената. При мен беше в абсолютно оригинален вид. Той сега му е сложил една-две циганийки (орел на предния калник и някакви огньове на задния), но това се премахва за 10 минути.
ISRA number: 32918

Lolla

Един познат си продава Драгчето, но е 400 сс. В оригиналния му вид и всичко, 1994г.. Паричките бяха под 4000, ама трябва да видя колко точно. Внос от Япония преди няколко години и почти не е каран тук. Ако представлява интерес, свирни.

krasimir77

Lyubo_L дай малко инфо - снимки, къде се намира и тел. на собственика? Но само ако наистина се продава!

Lyubo_L

Днес му звънях, продава се. Тези дни го вкарва за обслужване и накладки. Мотора се намира в София, Манастирски Ливади. Сегашният собственик се казва Тони и отговаря на телефон 0887 427 365.
Това е снимка на мотора докато беше при мен
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=632756423418664&l=4a0070abb8
В същия албум има още снимки на мотора. В момента има един-два леки "тунинга", но както написах са лесно лечими. Другата разлика е, че кормилото е повдигнато напред понеже в момента го кара по-висок човек.
ISRA number: 32918

krasimir77

Тнкс, ще провериме в какво състояние е!

krasimir77

Мотора вече има нов собственик. Ще споделя по-късно впечатления! Да му е честит и мноооого км. безаварийни да му навърти!

Tihomir

Много се радвам, че сте намерили машина :) Много километри да мине с него и ние да сме с него ;)

Lyubo_L

Да му е честит на новия собственик и дано му донесе поне толкова положителни емоции колкото и на мен :)
ISRA number: 32918